• Ładowarka bezprzewodowa biurkowa do smartfona QI15W-A38 MagSafe - biała

Symbol: 1031338
72.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 0
Kurier Inpost 0
Odbiór w punkcie 9.9
Paczkomaty InPost 14.99
Kurier Inpost (Pobranie) 19.99
Kurier Pocztex (Pobranie) 25
Kurier Pocztex 29
Dostępność Mało
EAN 5906302372201

Zamówienie telefoniczne: 794 051 168

Zostaw telefon
Kod produktu: 1031338
Tech-Protect QI15W-A38
to nowoczesna ładowarka bezprzewodowa z funkcją MagSafe, stworzona z myślą o użytkownikach ceniących wygodę, bezpieczeństwo i styl. Dzięki innowacyjnej konstrukcji umożliwia szybkie i bezpieczne ładowanie smartfonów z funkcją MagSafe, a także słuchawek bezprzewodowych. Zintegrowana podstawka pozwala na ładowanie w pozycji pionowej lub poziomej, zapewniając pełną swobodę korzystania z urządzenia - możesz oglądać filmy, przeglądać media społecznościowe lub prowadzić wideo rozmowy bez obawy o niski poziom baterii. Kompaktowa i minimalistyczna budowa ładowarki, wykończona matowym materiałem, zapobiega pozostawianiu odcisków palców i doskonale komponuje się z każdym wnętrzem. Antypoślizgowe wykończenie podstawy oraz spodu zapewnia stabilność i bezpieczeństwo urządzenia podczas ładowania. Tech-Protect QI15W-A38 wyposażona jest w zaawansowany system ochrony, który chroni ładowane urządzenia przed przegrzaniem, przeciążeniem oraz przepięciami. Utrzymuje stabilną, niską temperaturę pracy, co pozwala bez obaw pozostawić urządzenie na ładowarce nawet na kilka godzin. Dzięki technologii MagSafe ładowanie staje się jeszcze wygodniejsze - wystarczy położyć telefon na ładowarce, a magnetyczne połączenie zapewni pewne i efektywne odnawianie energii. To idealne połączenie nowoczesnej technologii, funkcjonalności i eleganckiego designu, które sprosta wymaganiom nawet najbardziej wymagających użytkowników.
* Do korzystania z ładowarki indukcyjnej w pełni jej możliwości, zalecamy podłączenie jej pod ładowarkę sieciową o mocy wyjściowej 20W (V*A) i więcej.
** Funkcja magnetyczna MagSafe działa tylko i wyłącznie bezpośrednio do telefonu / słuchawek lub do etui z wbudowanym oczkiem magnetycznym o zastosowaniu MagSafe
Cechy produktu:
  • - 100% Oryginalny
  • - Zapakowany w oryginalne opakowanie
  • - Kompatybilny z systemem MagSafe
  • - Matowe wykończenie
  • - Możliwość ładowania w pozycji wertykalnej i horyzontalnej
  • - System ochronny zapewniający bezpieczeństwo przed przegrzaniem i przepięciem

Parametry techniczne:
  • - Marka - Tech-Protect
  • - Prąd wejściowy USB-C - 9V/2A
  • - Moc wyjściowa Smartphone - 15W
  • - Moc wyjściowa Earphone - 5W

W zestawie:
  • - 1 x Ładowarka Tech-Protect QI15W-A38
  • - 1 x Kabel USB-C / USB-C 100 cm
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie